tavakolim

بایگانی
  • ۰
  • ۰

کسب و کارها شرکت های حسابداری را برای انجام وظایف مهم مالی استخدام می کنند. شرکت های دولتی باید از قوانین حسابداری تعیین شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و پیروی از اصول پذیرفته شده حسابداری (GAAP) پیروی کنند. SEC از شرکت های دولتی می خواهد که شرکت های حسابداری خارجی را برای حسابرسی صورت های مالی خود استخدام کنند. شرکت های حسابداری در سایر وظایف مالی مانند مالیات، مشاوره مدیریت، ادغام و تملک و حسابداری قانونی تخصص دارند. انواع شرکت های حسابداری مورد نیاز یک کسب و کار به نیازهای حسابداری و تجاری آنها بستگی دارد.
موسسه حسابداری عمومی
شرکت‌های حسابداری عمومی معمولاً از حسابداران رسمی (CPA) استفاده می‌کنند که در زمینه‌های حسابرسی، مالیاتی و مشاوره مدیریت فعالیت می‌کنند. همانطور که کوچ حسابداری توضیح می دهد، چهار شرکت که چهار شرکت بزرگ نامیده می شوند، بزرگترین شرکت ها در صنعت حسابداری دولتی هستند. اینها ارنست و یانگ، پرایس واترهاوس کوپرز، دیلویت تاچ توماتسو و کی پی ام جی هستند. شرکت های دولتی این شرکت ها و سایر شرکت ها را برای تکمیل وظایف حسابداری مورد نیاز SEC استخدام می کنند. شرکت های حسابداری منطقه ای و محلی حسابرسی و سایر وظایف حسابداری را برای مشتریان منطقه ای و محلی انجام می دهند.

بسیاری از خدماتی که شرکت‌های حسابداری عمومی ارائه می‌دهند، طبق دفتر آمار کار ایالات متحده، عبارتند از:
بررسی صورتهای مالی برای اطمینان از مطابقت آنها با قوانین و مقررات.
تهیه اظهارنامه مالیاتی و اطمینان از پرداخت به موقع مالیات.
بررسی سیستم های حسابداری برای اطمینان از استفاده از روش های پذیرفته شده حسابداری.
تجزیه و تحلیل عملیات مالی و ارائه بهترین اقدامات به مدیریت
پیشنهاد راه هایی برای کاهش هزینه ها، افزایش درآمد و افزایش سود.
مشاغل حسابداری مالیاتی
شرکت های حسابداری مالیاتی بر تهیه و برنامه ریزی مالیاتی برای شرکت ها در هر اندازه و همچنین برای افراد متمرکز هستند. شرکت های حسابداری مالیاتی معمولا CPA را استخدام می کنند. حسابداران مالیاتی باید از قوانین مالیاتی فعلی پیروی کنند. قانون درآمد داخلی قوانین مالیاتی را برای افراد و مشاغل ایجاد می کند. قوانین مالیاتی با اصول پذیرفته شده حسابداری (GAAP) متفاوت است. بسیاری از شرکت های حسابداری مالیاتی از کارکنان خود می خواهند که دوره های آموزش مداوم را به صورت دوره ای بگذرانند تا از تغییر قوانین مالیاتی، نرم افزار حسابداری و استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی مطلع شوند. با توجه به اداره آمار کار، شرکت های حسابداری مالیاتی به ویژه در فصل مالیات مشغول هستند و کارکنان اغلب ساعات طولانی در این زمان کار می کنند.

خدمات حسابداری قانونی
شرکت‌های حسابداری قانونی از مهارت‌های حسابداری و سیاست‌های قانونی برای کشف فعالیت‌های متقلبانه و غیرقانونی استفاده می‌کنند. شرکت های دولتی و خصوصی شرکت های حسابداری قانونی را برای بررسی سوابق مالی استخدام می کنند. گاهی اوقات حسابداران پزشکی قانونی با مجریان قانون محلی و فدرال کار می کنند. هنگامی که یک کارفرما یا آژانس فدرال علیه افراد دخیل در کلاهبرداری شرکتی اقدام قانونی می کند، دادگاه ها ممکن است از حسابداران پزشکی قانونی بخواهند که به عنوان شاهدان متخصص شهادت دهند. در پرونده های دادگاه، حسابداران پزشکی قانونی ممکن است نیاز به ارائه شواهدی مبنی بر اختلاس، سرقت هویت، پولشویی و دستکاری قیمت سهام داشته باشند.

شرکت های خدمات حسابداری
شرکت های حسابداری وظایف اساسی حسابداری را برای شرکت های کوچک و متوسط ​​انجام می دهند. هیچ گواهی برای حسابداران مورد نیاز نیست، اگرچه ممکن است به دنبال گواهی باشند. شرکت های حسابداری معمولاً شرکت های کوچکی هستند که فقط تعداد کمی کارمند دارند. خدمات ارائه شده توسط شرکت های حسابداری شامل حساب های دریافتنی، حساب های پرداختنی، تسویه حساب های بانکی، تطبیق فروش اعتباری، تهیه صورت های مالی و تهیه گزارش های حسابداری است. خدمات اضافی ارائه شده توسط شرکت های حسابداری شامل حقوق و دستمزد، تهیه مالیات مشاغل کوچک و تهیه بسته وام است. شرکت‌های حسابداری ممکن است قبل از ارسال اطلاعات به شرکت‌های CPA برای کارهای پیچیده‌تر، وظایف حسابداری اساسی مشتریان را انجام دهند.
حسابداران داده های مالی را برای مشاغل، ادارات دولتی و سازمان های غیرانتفاعی بررسی و انتقال می دهند. کسب و کارهای کوچک برای ایجاد صورت های مالی شرکت، توسعه اظهارنامه های مالیاتی و کمک به مدیران در تصمیم گیری های مالی به حسابداران وابسته هستند. حسابداران سال ها آموزش تخصصی در زمینه خود می بینند که با مدرک لیسانس شروع می شود. برخی از حسابداران برای کسب مدرک تحصیلات تکمیلی پیشرفت می کنند، در حالی که برخی دیگر مسیری را برای تبدیل شدن به یک حسابدار رسمی رسمی دنبال می کنند. هر برنامه آموزشی برای حسابداری دارای اهداف مشابهی است.

  • ۰۱/۰۵/۱۵
  • مهدی توکلی

شرکت حسابداری